Earth nature field

Usuwanie kont użytkowników

Ważne informacje dla wszystkich użytkowników. Przeczytaj, zanim zarejestrujesz konto: Regulamin Forum Eksploracyjnego, Polityka Prywatności
Awatar użytkownika
Slaworow
Administrator
Posty: 868
Rejestracja: 10 lip 2015, 14:40

Usuwanie kont użytkowników

Post autor: Slaworow »

Ponieważ na forum rejestrują się spam boty w ilości bardzo dużo, raz na jakis czas będę przeprowadzał akcję usuwania ich kont.

Jeśli podczas takiej czystki komuś przypadkiem dezaktywuję konto, to proszę o kontakt w celu przywrócenia. Odnosi się to przede wszystkim do uzytkowników bez postów.
Awatar użytkownika
Slaworow
Administrator
Posty: 868
Rejestracja: 10 lip 2015, 14:40

Usuwanie kont użytkowników

Post autor: Slaworow »

Niestety informacje z forum wypływają do szeroko pojętego internetu, więc żeby ograniczyć "żerowanie" na innych aktywnych użytkownikach forum od dzisiaj zostały wprowadzone następujące zmiany:
- nowi użytkownicy będą aktywowani na okres maksymalnie dwóch tygodni, po tym czasie brak aktywności (zero postów, brak logowania) będzie skutkował dezaktywacją konta
- konta będą weryfikowane przed aktywacją
- dezaktywowałem konta z zerową ilością postów

Będzie nas mniej, ale weselej.

Użytkownicy aktywni nie mają się czego obawiać, ich w/w zasady nie dotyczą. Proszę kontakt jeśli komuś przez przypadek wyłączyłem konto - dezaktywowałem ich dzisiaj ponad 200 więc mogłem kogoś niesprawiedliwie przeoczyć.
Awatar użytkownika
Slaworow
Administrator
Posty: 868
Rejestracja: 10 lip 2015, 14:40

Usuwanie kont użytkowników

Post autor: Slaworow »

Slaworow pisze: 27 cze 2019, 17:18 - konta będą weryfikowane przed aktywacją
Jak zostać zweryfikowanym pozytywnie?
- jeśli masz "pokemonowy" adres e-mail (np. slodziaczek12121) to zapomnij o aktywacji
- jeśli masz adres e-mailowy bądź login wyglądający jak od spam-bota, to również zapomnij
- jeśli masz adres e-mailowy założony na prywatnej domenie (czyli nie gmail.com, wp.pl itp.) to konto również nie zostanie aktywowane
- jeśli nie znajdę Twojej aktywności w innych miejscach w sieci w temacie eksploracji/geologii/bushcraftu/survivalu/technik linowych/nurkowania + tematów pokrewnych to raczej to forum nie będzie tym, od którego zaczniesz przygodę


Zasady twarde ale zrozumiałe, mam nadzieję.
szkop
Posty: 260
Rejestracja: 21 sty 2016, 0:41
Lokalizacja: w-wa

Usuwanie kont użytkowników

Post autor: szkop »

Dobra zmiana,popieram.Szkop.
Awatar użytkownika
viking200
Posty: 4
Rejestracja: 09 sty 2019, 17:04
Kontakt:

Usuwanie kont użytkowników

Post autor: viking200 »

Sławorow , ja bym nie usuwał tylko wpakował wszystkich niechcianych np do jakiejś nowo utworzonej grupy pt. " Banana's Club "albo inna fajna nazwa ,
a w ustawieniach administracyjnych zablokował wgląd do wszystkich działów .
Wywalisz w kosmos , to za chwilę znowu zaczną się na nowo rejestrować .
Jak na przykład ten :geek:
BruceGem
bruce.messam@gmail.com
a tutaj już widać co to za ptaszek
http://botscout.com/search.htm?sterm=br ... om&stype=q
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ważne informacje od administracji”