Earth nature field

Ledlenser H7R.2

Czołówki i sprzęt oświetleniowy marki Ledlenser
Awatar użytkownika
Slaworow
Administrator
Posty: 868
Rejestracja: 10 lip 2015, 14:40

Ledlenser H7R.2

Post autor: Slaworow »

Kolejnym produktem marki Ledlenser z serii H7 jest nowsza wersja umawianej tu w innym temacie czołówki Ledlenser H7R pod nazwą H7R.2.
Ledlenser H7R.2.jpg
Ledlenser H7R.2.jpg (20.13 KiB) Przejrzano 46703 razy
W stosunku do poprzedniej wersji mamy 300 lumenów mocy świetlnej w trybie max, co powinno starczyć - wg producenta - na 4 godziny używania produktu. Czołówka zasilana jest akumulatorem polimerowym - jest wymienny więc pewnie można dokupić, ale nie wiem czy można go zastąpić jakimiś innymi akumulatorami. Wygląda na razie na to że nie, ponieważ akumulator co prawda można wyjąć, ale życzę szczęścia w poszukiwaniu sensownego zamiennika. Sprzęt ładuje się przez kabel USB - można dokupić adapter i ładować w samochodzie, jak również możliwe jest ładowanie przez powerbank.

Najtaniej widziałem na ceneo za 281 zł.
Ledlenser H7R.2 perf.jpg
Ledlenser H7R.2 perf.jpg (23.36 KiB) Przejrzano 46703 razy
Czoło ma wbudowany potencjometr do regulacji natężenia światła, jak i zoom, dzięki któremu można skupić wiązkę światła. Te 160 metrów zasięgu to z pewnością w trybie maksymalnym na zoomie.


Na razie na polskich stronach widziałem same jednozdaniowe ochy i achy umieszczane zapewne przez stażystów w agencjach PR. Jeśli chodzi o strony zagraniczne to warto obejrzeć ten film


i ten

Wróć do „Stajnia Ledlenser”