Earth nature field

Ostatnie zmiany na forum (marzec 2023)

Ważne informacje dla wszystkich użytkowników. Przeczytaj, zanim zarejestrujesz konto: Regulamin Forum Eksploracyjnego, Polityka Prywatności
Awatar użytkownika
Slaworow
Administrator
Posty: 868
Rejestracja: 10 lip 2015, 14:40

Ostatnie zmiany na forum (marzec 2023)

Post autor: Slaworow »

Wreszcie znalazłem chwilę czasu aby zrobić kopię plików oraz zaktualizować skrypt forum do najnowszej wersji. Oczywiście w wyniku tej aktualizacji przestały działać stare style i rozszerzenia, w związku z czym mamy obecnie zainstalowany nowy styl forum. Plusem jego jest to, że rozciąga się na całą szerokość ekranu oraz posiada wersję mobilną a minusem, że - no cóż - trzeba do niego przyzwyczaić oko.
Obecnie styl jest jeszcze w fazie customizacji: trwają prace przy logo i przy bannerze forum.

Z dodatków - na dole strony wyskakuje teraz popup dot. polityki prywatności i cookies.
Awatar użytkownika
drosmix
Posty: 87
Rejestracja: 07 lis 2015, 8:36

Re: Ostatnie zmiany na forum (marzec 2023)

Post autor: drosmix »

A czy tylko u mnie przeglądarka się buntuje przed otwieraniem forum ze względu na nieważny certyfikat ?

Wystawiony dnia piątek, 11 stycznia 2019 22:10:07
Wygasa dnia sobota, 11 stycznia 2020 22:10:07
Awatar użytkownika
Slaworow
Administrator
Posty: 868
Rejestracja: 10 lip 2015, 14:40

Re: Ostatnie zmiany na forum (marzec 2023)

Post autor: Slaworow »

Przeglądarka się buntuje bo zrezygnowałem z certyfikatów SSL. Trzeba za nie dodatkowo płacić a w zasadzie nic nie dają (poza tym, że się przeglądarka nie buntuje)
Awatar użytkownika
Slaworow
Administrator
Posty: 868
Rejestracja: 10 lip 2015, 14:40

Re: Ostatnie zmiany na forum (marzec 2023)

Post autor: Slaworow »

Dobra złamałem się i zainstalowałem nowy certyfikat SSL. Teraz powinno być ok :)
Awatar użytkownika
drosmix
Posty: 87
Rejestracja: 07 lis 2015, 8:36

Re: Ostatnie zmiany na forum (marzec 2023)

Post autor: drosmix »

Slaworow pisze: 06 kwie 2023, 12:59 Dobra złamałem się i zainstalowałem nowy certyfikat SSL. Teraz powinno być ok :)
no i jest :D
Awatar użytkownika
drosmix
Posty: 87
Rejestracja: 07 lis 2015, 8:36

Re: Ostatnie zmiany na forum (marzec 2023)

Post autor: drosmix »

To skoro już tak dobrze poszło to może jeszcze jedna drobnostka, brakuje favicon.ico
Mój pasek zakładek składa się wyłącznie z ikon bo na opisy brak miejsca a teraz zamiast młoteczków jest pustka :)
Awatar użytkownika
Slaworow
Administrator
Posty: 868
Rejestracja: 10 lip 2015, 14:40

Re: Ostatnie zmiany na forum (marzec 2023)

Post autor: Slaworow »

drosmix pisze: 11 kwie 2023, 22:20 To skoro już tak dobrze poszło to może jeszcze jedna drobnostka, brakuje favicon.ico
Mój pasek zakładek składa się wyłącznie z ikon bo na opisy brak miejsca a teraz zamiast młoteczków jest pustka :)
To będzie naprawione :)
I zepsute logo i banery na każdej stronie też
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ważne informacje od administracji”